Reference

 

 
 
Šimčíková Profesionální, seriózní a vstřícný přístup, zároveň však lidský a pohodový. Vše v naprostém pořádku. Velice děkuji.
info@blaja.cz Vždy jsem se dovolal a měli jsme jasné informace.
Babušík Vaše makléřka byla prostě perfektní. Nic nejde vytknout. Se vším ochotně pomohla a poradila. Moc si její pomoci vážíme. I má manželka sdílí stejný názor. Děkujeme
Dvořák Pan Čaňo nám vyřídil vše s geodetem, na stavebním úřadě a katastru k naší naprosté spokojenosti.
Jablonský Profesionální přístup, prodej proběhl rychle a bez problémů.
Dana Šťastná Úžasná spolupráce. Schůzky sjednané na přesný čas. Dokumenty vždy připravené, dostatečně vysvětlené. Rady i mimo obor prodeje, když nám utekli nájemníci. Komunikace i přes email - smlouvy jsme měli možnost si projít dopředu. Telefon vždy dostupný. Při každé schůzce usměvavý a zdvořilý, pro nás člověk na pravém místě. V případě potřeby se jistě znova na pana Káru s důvěrou obrátíme.
Andrea Smékalová Paní Steigerová byla super.
marek@alumont.cz vše proběhlo přesně podle dohod
Karel Kubíček Tímto bych chtěl poděkovat paní Trojáčkové za velmi profesionální přístup k věci. Za její trpělivost a ochotu.
paní Palátová Děkuji za profesionální jednání , paní makléřka Steigerová je skvělá, příjemná, opravdu můžu jen doporučit.Pokud budu potřebovat, s důvěrou se na ní opět obrátím. Moc děkuji
Ing. Kleinová                                                                          

Rádi bychom Vám s odstupem času poděkovali za zprostředkování koupě chaty. V chatě jsme se již plně zabydleli a trávíme v ní každou volnou chvíli. Vaše služby doporučujeme v širokém okolí. Velmi nás překvapil Váš "nenucený prodej", který nás u mnoha předchozích nemovitostí odradil ihned ze začátku. Bonusem byly samozřejmě znalosti nemovitosti, což také nebývá samozřejmostí (technický stav, rok a rozsah rekonstrukce aj.)

Pan Kalich děkujeme za Vaše služby, všechno proběhlo rychle a bez komplikací, toho si moc vážíme